Szybkie Porady Prawne

Umów się na spotkanie za pomocą wygodnego formularza!

 

UMÓW SIĘ!

Kancelaria Adwokacka | Adwokat Monika Branicka Warska

O kancelarii

Kancelaria Adwokacka Monika Branicka-Warska powstała w 1990r. Od samego początku przedmiotem naszej działalności była obsługa osób fizycznych oraz dostarczanie usług prawnych dla  podmiotów gospodarczych działających na polskim rynku. Większość naszych Klientów to mali i średni przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie udzielania porad prawnych przedsiębiorstwom zarówno z Unii Europejskiej jak i ze Stanów Zjednoczonych.

Oferowane Usługi

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Sporządzanie i opiniowanie umów

Prawo zobowiązań

Spory i postępowania sądowe

Ugody i porozumienia

Odszkodowania

Ochrona dóbr osobistych

Prawo administracyjne

Prawo spółek handlowych

Prawo karne

Zespół adwokacki

Kancelaria Adwokacka | Adwokat Monika Branicka Warska

Monika Branicka - Warska

Adwokat
Więcej informacji

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1990r. jest adwokatem. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym oraz w regulacjach dotyczących odzyskiwania znacjonalizowanego lub skomunalizowanego mienia.

adwokat Justyna Krok Lasota

Justyna Krok - Lasota

Adwokat
Więcej informacji

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2005r. jest adwokatem. Współpracownik i doradca kancelarii w zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego oraz prawa karnego.

aplikant adwokacki Rafał Kucharski

Rafał Kucharski

Adwokat
Więcej informacji

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym oraz prawie administracyjnym. Jest adwokatem od 2018 roku.

asystent prawny

Anna Maliszewska

Aplikantka Adwokacka
Więcej informacji

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warzawskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym, a także w prawie administracyjnym.

Kontakt

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:30 – 16:00

ul. Krucza 51 lok. 7
00-022 Warszawa

Wejście do kancelarii znajduje się z tyłu budynku, od ul. Widok. Należy skorzystać z czarnego domofonu znajdującego się na ścianie. Następnie należy udać się do klatki I (w rogu budynku) i na piętro II.

kancelaria@brawar.pl

+48 22 629 61 47

+48 22 621 26 35